Najděte si krásné bydlení v Praze

Myslím, že není nic náročnějšího pro mladého člověka, který se rozhodne žít na vlastní náklady v našem hlavním městě, než najít si byt. Nabízí mnohé, ale většinou cenově nedostupné, nebo cenově sice dostupné, ale nedostupné pro hromadnou dopravu. Když jsem se ve svých dvaceti letech rozhodla takový smělý krok, jako je přestěhovat se do Prahy, podniknout, ani zdaleka jsem netušila, do čeho to vlastně jdu. Hned první věc, jakou jsem musela řešit, byl nález vhodného kandidáta na mého spolubydlícího, protože jsem si velmi záhy uvědomila, že jako studentka vlastními prostředky neutáhnu ani garsonku.

Takže jsem začala hledat. Jak byt, tak spolubydlícího, respektive spolubydlící. Nejprve jsem obešla pár garsonek v slepé naději, že si pronájem některé z nich snad nějak uhradím. Mé nadšení však velmi rychle zchladlo. Po pár prohlídkách jsem si uvědomila, že v králíkárnách mají žít králíci, ne lidi. To vám byly vily!! Ano, takové rezidence Praha poskytuje jen těm nejnuznějším. Kuchyňská linka div že není nacpaná nad záchodovou mísou a postel se taktak vejde do jediné obyvatelné místnosti. Hrůza! A za ty peníze?! Rozhodně ne!

Chtělo to hodně hledání, hodně nervů a hodně vyměněných spolubydlících, kteří vždycky měli nějaký neduh, který jsem prostě nemohla unést, než jsem dostudovala a našla si práci a mohla tak začít přemýšlet o bytě vlastním. Tenkrát jsem „spolubydlela“ na Praze 9 a dá se říct, že domy na prodej Praha 9 nabízela mnohé, ale tentokrát jsem si mohla dovolit koupit jednu skutečnou, vlastní, ne tu jednopokojovou. Rezidenci jsem si samozřejmě nekoupila, jen malý, útulný třípokojový byteček. Ale na ty roky pátrání po pražských realitkách opravdu nikdy nezapomenu.

2 Responses to Najděte si krásné bydlení v Praze

  1. admin napsal:

    v Praze je bydlení vždy náročné na peněženku, naštěstí pokud bydlíte v dobrém domě, který spravuje svjonline.cz, máte jistotu, že se vám bude dobře bydlet

  2. admin napsal:

    pro skvělý spánek si zvolte postele Praha, ve kterých se vám bude spát opravdu příjemně

Napsat komentář