Jak na plastová okna

Máte dům nebo byt a chtěli byste investovat do plastových oken, které vám zaručí úsporu energie, výdrž minimálně na desetiletí a krásný design také po řadu let? Potom byste měli využít služeb společnosti, která se tímto oborem zabývá již nějaký čas a tou firmou je Artokna.com.

Kdo je Artokna.com

Společnost působí na našem trhu již od roku 1994 a od té doby realizovala více než 3000 zakázek na výrobu plastových, dřevěných nebo hliníkových oken a dveří. Dalším odvětvím této společnosti jsou například také garážová vrata, rolety nebo žaluzie. Realizovala také velké zakázky pro bytová družstva a spousty zakázek pro individuální zákazníky. Společnost je certifikována od různých společností aby dokázala své kvality také jiným způsobem než referencemi, které jsou ale pro tuto společnost nejdůležitější.

Ušetřete na dotacích

Od roku 2013 opět můžete na vaší investici ušetřit v projektu Zelená úsporám, což je program ministerstva životního prostředí, který je zaměřený na úsporách energií a obnovitelných zdrojů. Pokud si vyberete firmu Artokna, můžete této příležitosti využít, protože je v programu dotací zaregistrována.

Pokud se tedy rozhodnete pro plastová okna, můžete získat hned několik výhod a těmi jsou:

–          Úspory na vytápění až 40%

–          Nový vzhled plastvých oken

–          zvuková izolace plastových oken je mnohem lepší

Je tedy opravdu výhodné udělat tuto investici a pořídit si plastová okna co nejdříve a v podzimním období je to ještě výhodnější protože jsou plastová okna ještě levnější a to i o více než polovinu.

Plastová okna Artokna jsou připraveny pomoci vám s realizací vaší investice ať už se jedná o plastová okna, okna dřevěná nebo hliníková.

Artokna již realizovala výměnu dřevěných oken na budově kavárny Savoy. Postupně jsou vyměňována stará okna za nová dřevěná eurookna.

Napsat komentář