Havarijní pojištění od pojišťovny UNIQA

Pojišťovna UNIQA poskytuje komplexní program pro havarijní pojištění, které za vás uhradí škody na vozidle i tehdy, že jste nehodu zavinili. A to platí i pro případy, kdy vám bylo vozidlo ukradeno nebo poškozeno v důsledku vandalismu či živelných události.

Na výběr jsou tři možnosti pojistné ochrany. Všechny obsahují základní asistenční služby. S kompletní variantou (all risk) získáte plné havarijní pojištění, které vám poskytnou pojistnou ochranu pro všechna rizika (vandalismus, krádež, živelné události, pád věci na vozidlo). Havarijní varianta je určená těm, kteří se obávají živelných události, nehody a pádu věci a varianta odcizení vám uhradí škody v případě živelné události a krádeže.

Pro nová vozidla je určený produkt KASKO MAX, díky kterému má klient v případě totální škody nárok na pojistné plnění vy výši pořizovací ceny. KASKO MAX zároveň obsahuje pojištění čelní skla a příspěvek na zapůjčení náhradního vozidla.

Pojišťovna UNIQA poskytuje bonus ve výši 20 % odpovídající zabezpečení, až 50 % bonus za jízdu bez nehod a také slevu 50 % na provedení pískování skel u smluvního partnera.

Napsat komentář