Havarijní pojištění od České pojišťovny

Česká pojišťovna, lídr mezi pojišťovnami, vám nabízí výhodné havarijní pojištění, které si navíc můžete uzavřít online. Havarijní pojištění od České pojišťovny vás zaručeně ochrání před nepříjemný finančními dopady škody, které jste si na svém vozidle způsobili vlastní vinou nebo k poškození došlo v důsledku vandalismu, krádeže, neoprávněného užití či působení přírodních živlů.

Součástí základní nabídky havarijního pojištění jsou asistenční služby POHODA Klasik. Pokud byste si sjednali s havarijním pojištěním také povinné ručení, automaticky tak získáte rozšířené asistenční služby POHODA Speciál. Česká pojišťovna nabízí tři varianty havarijního pojištění, která kryjí všechna rizika (All risk) nebo rizika vybraná (varianty Havárie a živel nebo Odcizení a živel). Kromě asistenčních služeb je součástí všech variant úrazové pojištění přepravovaných osob zdarma.

Česká pojišťovna nabízí havarijní pojištění v rozsahu All risks i pro vozidla, která jsou starší 6 let za výhodných finančních podmínek. Výhodou je nižší pojistné a rychlejší likvidace.

Havarijní pojištění si navíc můžete uzavřít snadno a rychle online a dokonce díky tomu získáte slevu na pojistném ve výši 15%! Pokud máte navíc dobrý bezeškodní průběh z předchozích lete, můžete získat bonus ve výši 50%.

Napsat komentář