Gastro bazar

Sháníte gastro zařízení, ale doposud jste nenarazili na žádnou spolehlivou firmu, která by vám jej nabídla? Pak využijte služeb firmy Gastrocentrum – Písek, která se věnuje prodeji gastronomického zařízení již od roku 2000. Můžete si u ní zakoupit produkty jak od tuzemských, tak zahraničních výrobců. Je to jen na vás, pro jaký produkt se rozhodnete právě vy. Bude vám zajištěna také poradenská činnost v oblasti gastronomických provozoven a jejich zařízení, a to od samotného projektu až po konečnou montáž. Pokud tedy teprve uvažujete nad tím, že byste si založili gastronomickou provozovnu, ale nemáte s tímto žádné zkušenosti, pak využijte služeb, které vám nabízí tato firma. Firma zajišťuje také záruční a pozáruční servis, a tak se nebudete muset bát, že v případě, že gastronomické zařízení nebude fungovat tak, jak má, vám nebude vyreklamováno. Jestliže nemáte dostatečné množství peněz na nákup tohoto zboží, pak vám firma nabídne také možnost splátek.

Gastrocentrum – Písek prodává rovněž starší zařízení. Pokud toto zkombinujete s novými výrobky, pak vás nákup zařízení tolik finančně nezatíží. Bazar Gastro zařízení vám nabídne například pekařskou pec s kynárnou, digestoř nástěnnou skosenou, stropní čistič, nerezový dřez, nádobu na led, nerezový stůl s dřezem, trojdřez a mnohé další výrobky. Tato zařízení jsou v dobrém stavu, skoro nepoznáte, že je již někdo využíval. Zařiďte si vaši novou provozovnu přesně podle vašich představ. Za nákup bazarového zboží navíc výrazně ušetříte, což určitě oceníte. Pro více informací navštivte webové stránky gastrocentrum-pisek.cz, kde si budete moci prohlédnout jednotlivé zboží a dočíst se o něm vše potřebné.

Je zde také nabídky pro ty, kteří mají gastronomické zařízení, ale již jej nepoužívají. Toto zboží od vás firma vykoupí a vy dostanete hotové peníze. Firma vykoupí celé provozovny nebo pouze jednotlivá zařízení. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku. V případě zájmu kontaktujte firmu na Inko@gastrocentrum-pisek.cz nebo na telefonu 608 946 436.

Napsat komentář